تخفیف ها و جوایز سال 1403

فروشگاه
اوج الکتریک
0

بزرگترین کارخانه تولید بلندگو و سیستم های صوتی در جهان

بزرگترین کارخانه تولید بلندگو و سیستم های صوتی در جهان . شرکت الترومدیا (Elettromedia) بزرگ‌ترین تولیدکننده دستگاه‌های آمپلی‌فایر صوتی، بلندگووقطعات و ملزومات پیشرفته آنها است. این مجموعه تولیدکننده بهترین کابل‌های ارتباطی و قطعات جانبی در اروپا است .

محصولات این شرکت با نام Audison که از ترکیب واژه‌های لاتین audio و sonus درست شده است، تولید می‌شوند. این دو واژه بیانگر ریشه‌های تاریخی و فلسفه این شرکت هستند .

در سال ۱۹۹۰ این شرکت از مرکز شهر تاریخی پوتنزا پیچنا به یک ساختمان بزرگ‌تر نقل مکان کرد که مناسب رشد پیوسته این شرکت بود. سال ۱۹۹۲ نخستین حضور شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی، مانند CES در لاس وگاس و SIM در میلان بود؛ HR۱۰۰ در آن نمایشگاه‌ها به نمایش گذاشته شد. طولی نکشید که این آمپلی‌فایر استثنایی به نمادی برای سیستم‌های پیشرفته تقویت صدا تبدیل شد و تمام صاحب‌نظران این حوزه آن را با عباراتی همچون «بهترین صدا» مورد تعریف و تمجید قرار دادند. آدیسون به برکت این نوآوری قادر شد در جایگاه برتر فناوری بازتولید صدا بایستد .

شهر تاریخی پوتنزا پیچنا

مشهورترین متخصصان سیستم های صوتی

برخی از مهم‌ترین و مشهورترین متخصصان حوزه سیستم‌های صوتی در سراسر جهان، از ژاپن، آلمان و ایتالیا، در آمفی‌تئاتر قرن هفدهمی‌شهر پوتنزا پیچنا در یک جلسه به معرفی محصولات شرکت پرداختند این بار نیز آدیسون ثابت کرد که منحصر به فرد است در سال ۱۹۹۷ بالاترین میزان فروش، یعنی بیش از بیست هزار دستگاه را به خود اختصاص داد.

این کارباعث شدتا آمپلی‌فایرهای تولیدشده در جهان شهرت بیشتری پیدا کنند و در صدر بازار جهانی بلندگوها قرار گیرند. آدیسون با معرفی محصولات جدید خود، در سال ۲۰۰۵-۲۰۰۴ به عنوان محصول برتر سال، برنده جایزه EISA گردید و جایزه CES سال ۲۰۰۵ در لاس وگاس را از آن خود کرد.

در سال ۲۰۰۵، الترومدیا برنامه Connection Audison را به عنوان نسخه ارتقایافته خط تولیدکابل Audison ، راه اندازی کرد. این خط محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و آینده‌نگر را تولید و به همراه مجموعه‌ای از ابزارهای تبلیغی و حمایتی به بازار ارائه می‌کند.

در سال ۲۰۰۶، خط LRx احیا شد و LRx ۶.۹ توانست جایزه سال ۲۰۰۷-۲۰۰۶ EISA و نیز جایزه سال ۲۰۰۶ CES از لاس وگاس را دریافت کند. امروزه الترومدیا یکی از چهره‌های شاخص و طراز اول در زمینه تولید سیستم‌های صوتی خودرو در سراسر جهان به شمار می‌رود.

واحد فروش، محصولات این شرکت را در بیش از ۴۰ کشور، به فروش می‌رساند. الترومدیا محصولات خود را به اروپا، آسیا، آفریقا، استرالیا و آمریکا صادر می‌کند. در سال ۲۰۰۲ الترومدیا به بازار ایتالیا روی آورد و یک بار دیگر با ایجاد شبکه MASTERS انقلابی در آن ایجاد کرد. این شبکه شامل گروهی از مراکز صوتی تصویری خودرو است که بر اساس کیفیت و میزان برتری حرفه‌ای انتخاب شده‌اند و دانش علمی‌و فنی در پس آن قرار دارد.

راه های ارتباطی و تماس با فروشگاه اوج الکتریک :

شماره تماس فروشگاه : 01333262090

شماره شبکه های اجتماعی : 09227435285

مدیریت فروشگاه : 09114232411 ( درویش پور )

وبلاگ اوج الکتریک

owjelectric وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *