تخفیف ها و جوایز سال 1403

فروشگاه
اوج الکتریک
0

آیفون های تصویری ایرانی

آیفون تصویری ایرانی دارای مدل های گوناگونی است که قابلیت رقابت با انواع مدل های وارداتی را دارند. این امر تنها به دلیل رقابت سالم بین تولید کننده ها میسر می باشد.اکنون مارک های ایرانی تابا، سیماران، تکنما، الکتروپیک، سوزوکی و دیگر برندهای ایرانی با محصولات فراوان و قیمت مناسب در بازار موجود می باشد.

چرا از آیفون تصویری ایرانی استفاده کنیم ؟

سوالی که این روزها مشتریان خرید آیفون تصویری از خود میپرسند همین تیتر بالاست. چند وقت پیش یه مشتری با فروشگاه ما تماس گرفت و قصد خرید اینترنتی آیفون تصویری رو داشت. مدل درخواستی این خریدار یکی از برند های خارجی دربازکن بود. یکی از کارمندان بهش قیمت داد و گفت که فکراشو میکنه.شاید 2 یا 3 روز از همین تماس، زمان سپری شد. مجددا تماس گرفت. و گفت که همون محصول رو میخواد بخره.اما اینبار قیمت جدید محصول به علت افزایش نرخ ارز و نوسانات حاکم بر بازار دلار،حدودا 300 هزار تومانی افزایش قیمت داشت. ونمیتونست این موضوع رو باور کنه.در توضیحات بالا مثالی ذکر کردیم. که اصلا قصد ترساندن یا منصرف کردن شما خریداران رو از سفارش محصولات خارجی نداشته و نداریم. زیرا واقعیت است که بعضی از محصولات خارجی بی نظیر بوده و جزء 10 آیفون تصویری برتر جهان می باشند.

اما هدف از بیان این مسئله این بود که چند سالیست آیفون های تصویری ایرانی بعضا پا به پای آیفون تصویری خارجی در حال رقابت،رشد و توسعه خود بوده اند. به صورتی که در برخی برند های داخلی واقعا ترجیح داده میشود. از آن استفاده کنیم تا اینکه بخواهید محصولات خارجی تهیه کنیم.در ادامه، با ذکر برندهای مختلف آیفون تصویری داخلی، همراه ما باشید.

 برند های آیفون تصویری ایرانی

بیش از 10 شرکت ایرانی، جزء تولید کنندگان آیفون تصویری می باشند.شاید ما نام 5 برند را نهایتا شنیده باشیم. اما در اینجا میخواهیم از تمامی آنها نام ببریم.

 بهترین مارک آیفون تصویری ایرانی کدام است ؟

آیفون های تصویری ایرانی قدمت بیست و پنج ساله دارند.تابا ،سیماران،الکتروپیک،تکنما،گویا،کالیوز،سوزوکی،آلدو،اف اف،تابان همگی مدل هایی هستند که در کشور ما وجود دارند. مهم ترین سوال این است. که مدل های نام برده همه تولید ایران می باشد؟ بله تولید داخل می باشند.

از زمان ارائه آیفون صوتی و سپس آیفون تصویری سیاه سفید وهم اکنون آیفون تصویری رنگی و آیفون تصویری تحت شبکه این شرکت ها و تعداد دیگر که به دلیل محدودیت نتوانستیم نام آنها را بیاوریم. بامشقت وزحمت فراوان این صنعت را به اینجا رسانده اند. که قابل رقابت با محصولات وارداتی می باشد. وبسیاری از تکنولوژی روز دنیا را به همراه دارند.

 آیفون تصویری چی بخرم ؟ ایرانی یا خارجی ؟

به نظر نگارنده این مورد بستگی به شرایط مشتری دارد.زیرا سلیقه های گوناگون باعث رونق بازار خرید و فروش آیفون تصویری می گردد. اگر کسی بخواهد پیشنهاد قاطع به خرید آیفون تصویری خارجی بدهد کاملا در اشتباه می باشد.دلایل انتخاب می تواند قرارداد اجرای این آیتم صرفا خارجی  در منزل باشد. و یا اعتقاد شخصی افراد به تهیه این مورد لوازم مصرفی برای منزل.به هر حال در کشور ما از هر دو مورد ایرانی و خارجی موجود و در دسترس می باشد.

 پرفروش ترین آیفون تصویری ایرانی

 بی شک ازنظر فروشگاه اوج الکتریک آیفون تصویری تابا پرفروش ترین در ایران می باشد و به دنبال آن دو شرکت آیفون تصویری سیماران و آیفون تصویری الکتروپیک قرار دارند.باز هم این مورد که پرفروش ترین دربازکن تصویری به چه دلیل تابا می باشد را می توانیم نه در اختلاف بالای کیفیت تولید و ارائه خدمات در مقایسه با دیگر برندها که فقط در تصمیمات درست و مدیریت بی نظیر این شرکت دانست که در مراحل توزیع و پخش و مهمترین مورد قیمت گذاری اصولی و درست دانست.باید به این نکته اهمیت داد که به دلیل فراوانی بالا در تولیدات این محصول رقابت واقعا سخت می باشد و کسب رتبه بالا در فروش و حفظ آن بسیار سخت تر است.

 آیا تمام آیفون های تصویری ایرانی رنگی می باشد؟

از زمان تحول مدل سیاه سفید به رنگی در مدل های آیفون تصویری ایرانی بیش از ده سال می گذرد. تکنولوژی سیاه سفید اکنون جای خود رابه ال سی دی و ال ای دی رنگی داده است.هم اکنون باقاطعیت می توان گفت تولید آیفون تصویری سیاه سفید در چرخه تولید شرکت ها کنار رفته است. ولی قطعات و تعمیرات همچنان توسط تکنیسین ها و شرکت های تولیدی قطعه انجام می گیرد. با انجام این تغییر(سیاه سفید به رنگی) شرکت ها توانستند بسیاری از امکانات را به مدل های تولیدی خود اضافه نمایند که در ادامه به آن می پردازیم.

بیشترین و کمترین اندازه آیفون تصویری ایرانی ؟

تولید در زمینه دربازکن تصویری ایرانی دارای مشکلات بسیاری می باشد که خوشبختانه مدیران توانمند و غیردولتی توانستند از پس آن برایند و اگر سیاست های درست آن ها نبود هم اکنون در تهیه انواع قطعات و اجناس مربوط به این محصول دچار مشکل بودیم.در حال حاضر می توانیم از 2.5 اینچ تا 10 اینچ مانیتور آیفون تصویری ایرانی برای خود تهیه نماییم.شاید این اعداد و ارقام در نوشتن راحت باشد ولی تکنولوژی تولید کوچکترین و بزرگترین ال سی دی بسیار کار طاقت فرسایی می باشد که هم اکنون تمام این محصولات بی نظیر با یک تلفن و یا خرید اینترنتی در اختیار ما قرار می گیرد.

امکانات رفاهی در آیفون تصویری ایرانی چگونه است؟

از نظر نگارنده تنها چیزی که باعث رشد این صنعت گردیده رقابت سالم بین تولید کندگان دربازکن ایرانی این عرصه بوده و هیچ یک از این کمپانی ها وابستگی دولتی نداشته اند و روی پای خود ایستاده اند. همین رقابت سالم باعث گردیده است. که در قرار دادن امکانات رفاهی و یا به قولی آپشن از هم، گوی سبقت را بربایند. و تنها برنده این میدان مصرف کننده های محترم هستندکه از استفاده کردن محصول رقابتی لذت می برند.اکنون به گوشه ای از امکانات می پردازیم که بسیار جذاب می باشد.حافظه فیلم و عکس-ارتباط با نگهبانی-ارتباط داخلی بین واحد-احضار آسانسور به واحد مورد نظر-باز کردن جک درب پارکینگ – اتصال به گوشی تلفن همراه-اتصال به خط تلفن-راه اندازی پروژه های 256 واحد به بالا از مختصر امکانات مجموعه آیفون تصویری ایرانی است.

 تفاوت بین آیفون تصویری خارجی و ایرانی چیست؟ اصلا تفاوتی وجود دارد ؟

جواب این سوال بله می باشد به این معنا که تفاوت هست. در بسیاری از مکان ها شاید برند معتبر خارجی بتواند محصولات آیفون تصویری لاکچری را در اختیار مصرف کننده بگذارد. که این امر هم اکنون مستلزم تبعاتی مانند هزینه بالا و تهیه محصولات معتبر و تاریخ تولید روز می باشد.

کمپانی های تولیدکننده کوماکس،کامکث،سامسونگ،پاناسونیک وویدکس توانسته اند. سلیقه هایی که به دنبال اجناس وارداتی ودارای گارانتی هستند را خشنود نمایند.

اما برگردیم به اصل موضوع که پس فرق در چیست؟

تفاوت را نه در تکنولوژی ونه در امکانات که فقط درطراحی وبسته بندی بسیار خاص می توان جستجو کرد. یک مثال کاربردی در این زمینه ارائه می دهم،

یک مدل 7 اینچ از آیفون تصویری کوماکس که بدون حافظه و ارتباط داخلی می باشد. بدلیل طراحی آینه ای وسه رنگ مختلف توانسته است. هم از نظر قیمت و هم جذب مخاطب گوی سبقت را از یک نمونه آیفون تصویری ایرانی تابا هفت اینچ با امکان حافظه ارتباط داخلی و اتصال به گوشی موبایل برباید.

 طرح ها و نقشه های نصب آیفون تصویری ایرانی

به دلیل انبوه خانه های قدیمی ساز و خانه هایی که دارای آیفون صوتی می باشند. و می خواهند آیفون تصویری ایرانی تهیه نمایند.شرکت های تولید کننده بر اساس این مدل نیز پلن های بسیاری ارائه نموده اند.استفاده از قطعاتی مانند سویچر و تقویت کننده تصویر، در مدل آیفون تصویری سوزوکی برای اجرای محصولات تولیدی خود بر روی این ساختمان ها است.

استفاده از فقط هفت سیم مشترک در ساختمان، با شعار کمترین هزینه سیم کشی که مدل آیفون تصویری تکنما برای اجرای محصولات خود دارد.و تمام امکانات از جمله ارتباط داخلی و حافظه توسط ماژول جداگانه نصب می گردد. تکنولوژی جدید شرکت تابا به نام آیفون تصویری دوسیم تابا که می توان با کمترین مقدار سیم بعضی از محصولات تابا را بر روی ساختمان نصب نمود. علاوه بر امکان نصب کلیه محصولات با استفاده از چهار یا پنج سیم که امکان پذیر می باشد. سیماران نیز به نوبه خود بااستفاده از سویچر و دوطریق پیشنهادی نصب توانسته است تاحدودی برای ساختمان های قدیمی سرمایه گذاری نماید. آیفون تصویری الکتروپیک با سیاست های خود پیشنهاد تعویض سیم قدیمی جهت بهره برداری اصولی و دراز مدت را به مشتریان می دهد.

گارانتی و خدمات آیفون تصویری ایرانی:

وقتی صحبت از رقابت سالم بین تولیدکنندگان این حوزه می کنیم بدون شک ارائه خدمات و قطعات از اصلی ترین گزینه برای ارائه هرچه بهتر می باشد. از نظر نگارنده تا 80 درصد و بعضی شرکت ها بالای 90 درصد رضایت مشتری داشته اند. معمولا ارائه خدمات در این شرکت ها از 24 ماه تا 36 ماه می باشد. در برخی تولیدکنندگان12ماه گارانتی تعویض نیز دیده می شود.تمام کمپانی های نامبرده دارای خطوط ویژه تلفنی پشتیبانی وخدمات میباشندهمچنین تکنسین های مجرب درسراسر کشور جهت نصب وتعمیر را دردسترس خود دارند.

راه های ارتباطی و تماس با فروشگاه اوج الکتریک :

شماره تماس فروشگاه : 01333234948

شماره شبکه های اجتماعی : 09227435285

مدیریت فروشگاه : 09114232411 ( درویش پور )

وبلاگ اوج الکتریک

owjelectric وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *